ACHIM NIE ŻYJE !

ACHIM NIE  ŻYJE !

Trudno uwierzyć w wiadomość która dotarła do nas dziś rano. Zmarł Joachim Ficek, postać w naszym klubie niezwykła. Od kilkudziesięciu lat w Zarządzie, wieloletni gospodarz obiektu, współorganizator prawie wszystkich imprez i wydarzeń w naszym klubie, Wielki Przyjaciel Koziołków i Rudy Kozielskiej. Ciężko uwierzyć w to, że Achim nie żyje. Wierzymy, że nadal będzie nas wspierał z "najwyższej trybuny". W naszej pamięci pozostanie na zawsze jako wspaniały człowiek i przyjaciel naszego klubu.  Spoczywaj w pokoju !

Rodzinie i przyjaciołom składamy głębokie wyrazy współczucia.

Pogrzeb śp. Joachima Ficek odbędzie się w  środę 22 listopada o godz. 10.00.

Uprasza się wszystkich zawodników o uczestnictwo w pogrzebie w dresach klubowych. Niech uczestnictwo w ceremonii pogrzebowej śp. Achima będzie formą naszego podziękowania za ogrom prac jakie wykonał w naszym klubie i dla naszego klubu.