FESTYN WAKACYJNY

Po raz XVII udało się nam zorganizować Festyn Wakacyjny. Stał się on już tradycją przełomu lipca i sierpnia w Rudzie Kozielskiej.

W sobotę rozegrano mecz Koziołki contra Koziołki ( i nie tylko ) 40 +. Po obfitującym w bramki meczu minimalnie lepsi okazali się młodsi piłkarze i z rąk Prezesa LKS Ruda Kozielska odebrali pamiątkowy puchar.

Wieczorem rozpoczęła się zabawa taneczna z zespołem  A TO MY. Zespół jak zwykle sprawił, że bawiono się świetnie prawie do rana.

Po krótkim odpoczynku w niedzielne popołudnie rozegrano turniej siatkówki 3-osobowej. Na nowo oddanym do użytku boisku walczyło sześć zespołów. Najlepsza okazała się trójka o nazwie DWÓCH i PÓŁ ( Andrzej Adamiak, Andrzej Stronczyński i Jakub Raciborski ). Po zaciętym meczu pokonali w finale PEŁNOLETNICH ( Marcin Dyrszka, Daniel Krawiec i Szymon Kalemba ). Zwycięzcy oprócz pucharu odebrali również pamiątkowe medale.

Szybko rozeszły się losy. Nie ma się co dziwić skoro wszystkie były pełne, a główną nagrodę stanowił 42 calowy telewizor.

Nie brakowało przysmaków z grilla : kiełbasy, krupnioków, oscypka, chleba z fetym i kiszonym ogórkiem, do tego pyszny bigos, swojski kołocz. Staraliśmy się aby każdy znalazł coś miłego dla swojego podniebienia.

Na koncert Claudii i Kasi Chwołka przybyło dużo miłośników śląskiej muzyki. Przez prawie dwie godziny można się było bawić i śpiewać wraz z wokalistkami.

Wieczór to ponownie kilka godzin świetnej zabawy z Natalią i Grzegorzem czyli zespołem A TO MY.

Nie zabrakło na początku zabawy  mającego już długą tradycję "słodkiego deszczu" czyli cukierków dla bawiących się dzieci.

Rozegrano konkurs "rzutu guminiokiem". Najdłuższym rzutem popisał się Andrzej Adamiak.

Rozlosowano nagrody główne, a potem się bawiono i bawiono.

Następny festyn już nie długo, bo za rok jak zwykle w połowie wakacji. Już dziś zapraszamy.

LKS Ruda Kozielska składa gorące podziękowania dla wszystkich którzy zaangażowani byli w przygotowanie i obsługę festynu. To dzięki WAM udało nam się zrobić myślimy, że całkiem niezłą imprezę dla mieszkańców nie tylko Rudy Kozielskiej, ale i okolicznych miejscowości. Jeszcze raz dziękujemy.

Podziękowania również dla sponsorów tegorocznego festynu. Byli nimi :

Euro-Locks z Rudy Śląskiej

Stare Opactwo - Rudy

Gmina Kuźnia Raciborska

osoby prywatne

Wszystkim w/w oraz bezimiennym składamy gorące podziękowania za bezinteresowną pomoc. To dzięki Wam udało nam się zapewnić w atrakcyjny i ciekawy program naszej imprezy. DZIĘKUJEMY