Festyn Wakacyjny

29-30 lipiec to XXII Festyn Wakacyjny.

W programie festynu m.in :

Dzięki wsparciu Lasów Państwowych, które zachęcają do aktywnego spędzenia czasu na łonie natury, bawiąc się przy okazji w sport i aktywność fizyczną zapraszamy na :

mecz w ramach programu "Sportowa Natura "

LKS Ruda Kozielska - Unia Książenice

turniej siatkówki plażowej w ramach programu "Sportowa Natura"

W sobotę zapraszamy na zabawę taneczną, którą poprowadzi DJ Grześ ( zespół A To My )

Niedziela to turniej siatkówki plażowej 3 - osobowej

Koncert gwiazdy wieczoru - Krzysztof Pietrek

Losowanie nagród

Zabawa taneczna z  DJ Grześ ( A To MY )

oraz wiele innych niespodzianek.

ZAPRASZAMY

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, plakat, placek, na świeżym powietrzu i tekst „FESTYN WAKACYJNY LKS RUDA KOZIELSKA 29.07-30.07 Α SOBOTA 17:00 MECZ TOWARZYSKI LKS RUDA KOZIELSKA vs UNIA KSIĄŻENICE 19:00 ZABAWA TANECZNA 20:30 KONKURSY NIEDZIELA 15:00 TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ RAMACH PROGRAMU „SPORTOWA NATURA" (ZGŁOSZENIA PRZED TURNIEJEM GODZ 14:30) 17:00 KONCERT GWIAZDY WIECZORU KRZYSZTOFA PIETREK (ZNANY TELEWIZJI SILESIA, ŚLĄSKIEJ LISTY PRZEBOJÃW, AUTOR WIELU PRZEBOJÃW WRAZ ZESPOŁAMI GOLDEN MIXI BLUE PARTY) 19:00 ZABAWA TANECZNA 21:00 LOSOWANIE NAGRÓD w OFERCIE: KRZYSZTOPIETRER Spelni marzenia -BOGATO ZAOPOATRZONY BUFET -ZUSKA -KONKURSY -LOSOWANIE -ZIMNE NAPOJE -ZABAWA DO BIAŁEGO RANA SPORTOW NATURA Cmina Raciborska DEDOL SUROWCE WTÓRNE ZEPi synowie EURO-LOCKS CMILO ARTIS GONZO Rokzalabenia2008”

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, książka, karton, czasopismo, plakat, gazeta, kalendarz i tekst

Brak dostępnego opisu zdjęcia.