Noworoczna tradycja podtrzymana

Po raz 24 odbył się noworoczny mecz na naszym boisku Kawalerzy c/a Żonaci . Jak zwykle nie brakowało wrażeń, emocji, humoru i dobrej zabawy. Po symbolicznym toaście, życzeniach noworocznych, sztucznych ogniach przystąpiono do grania. Wystarczyły trzy minuty i pierwszą bramkę w 2018 roku zdobył Marcin Dyrszka. Zegarki wskazywały godzinę 12.22. Tym razem szybciej strzelono bramkę w noworocznym meczu Cracovii ( 12.10 ), ale też w trzeciej minucie meczu. Kilka linut później żółtą kartkę, także pierwszą w tym roku zobaczył Adam Krawiec, za dyskusję z sędzią. Mecz zakończył się "tradycyjnym" remisem, a rzuty karne lepiej wykonywali Żonaci ( wzmocnieni swoimi dziećmi ). Okazja do rewanżu już za rok.

Relacja i zdjęcia z meczu również na portalu nowiny.pl

Powiązana galeria: