Pewne zwycięstwo w Pawłowie

Wyjeżdżając na mecz do Pawłowa trzeba zawsze brać pod uwagę specyficzne ( bardzo wąskie ) boisko do którego gospodarze na pewno są przyzwyczajeni, zaś goście z reguły mają z tym kłopoty. Nasz zespół również nie mógł mimo, że był faworytem podejść do tego pojedynku zbyt pewnym siebie. Przebieg meczu pokazał jednak, że Koziołki były zdecydowanie lepsze. Pierwsza połowa to kilka zmarnowanych okazji i wreszcie bramka Sebastiana Sadło w 35 minucie. Zamiast podwyższenia  wyniku ( okazje były ), niewiele brakowało, a do przerwy był by remis. Znakomicie interweniował nie po raz pierwszy w tym meczu nasz bramkarz Sebastian Morgała. Druga połowa to już zdecydowana dominacja  naszego zespołu. W 52 minucie było już 3:0 po bramkach Zygmunta Kręcichwost i Marcina Adamiak. Kolejne okazje marnowaliśmy seryjnie. Pawłów ambitnie dążył do zdobycia honorowej bramki, jednak na przeszkodzie stał znakomicie dysponowany nasz bramkarz Sebastian Morgała. W ostatniej minucie kolejna składna akcja naszego zespołu kończy się skutecznym strzałem Marcina Dyrszka, który ustala końcowy wynik na 4:0. Wielkie brawa i oby tak dalej.