Porażka na początek

Nieudana inauguracja nowego sezonu w wykonaniu naszych seniorów. Mecz z Markowicami kończy się porażką 0:2. Oba zespoły miały problem z stwarzaniem sytuacji bramkowych. Praktycznie nie było stuprocentowych okazji. Goście wykorzystali dwa nasze błędy. Najpierw w 18 minucie niepotrzebny zupełnie faul Jakuba Raciborskiego i rzut karny dla Markowic, zamieniony na bramkę. Wreszcie w 65 minucie błąd bramkarza i druga bramka dla rywala. Oba zespoły chciały grać i strzelać bramki , ale nie bardzo mieli ku temu okazje. Brakowało ostatniego podania lub szybszej decyzji o strzale. My nie potrafiliśmy zagrozić poważniej bramce Markowic, goście wykorzystali dwa nasze błędy i zgarnęli trzy punkty. Mamy nadzieję, że to złe miłego początki. Teraz trzy mecze wyjazdowe w Siedliskach, Jankowicach i Borucinie. Oby powroty z tych wyjazdów były radosne.