Porażka na własne życzenie

Podobnie jak tydzień temu nasz zespół rozegrał dobry mecz, składne akcje, zdecydowana przewaga, mnóstwo sytuacji i niestety zerowa skuteczność. Goście stworzyli cztery sytuacje dwie zamienili na bramki i mogli świętować zwycięstwo. Praktycznie relacja z niedzielnego meczu mogła by być kopią tej z Ocic, choć tutaj nasza przewaga chyba jeszcze bardziej zdecydowana. Brakuje jednak skuteczności, odrobiny szczęścia, czasami ostatniego dobrego podania, czasem szybszej decyzji aby strzelać. Rywale mają mniej z gry, dużo mniej okazji jednak zapisują na swoje konto trzy punkty. Mamy nadzieję, że przełamanie tej fatalnej passy nastąpi już w niedzielę w Gamowie, bo tam rozegramy kolejny mecz mistrzowski. Tydzień temu narzekaliśmy na pracę sędziów, za niedzielny mecz możemy za to trójkę sędziowską pochwalić za naprawdę dobrze poprowadzone zawody, oby tak to wyglądało już to końca rundy. Czekamy na odrodzenie się Koziołków, wiosną odprawiali z kwitkiem rywali, jeżeli wróci skuteczność to jesienią będzie podobnie.