Porażka na zakończenie rundy jesiennej

Niestety porażką zakończył się ostatni mecz Koziołków w rundzie jesiennej. Pawłów wygrał pewnie i wysoko 4:1, choć początek mecz był dla naszego zespołu całkiem udany.

Pierwsze minuty należą zdecydowanie do Koziołków, kilka zmarnowanych sytuacji wręcz stuprocentowych, wreszcie bramka po przytomnym lobie Daniela Krawca i prowadzimy 1:0. Marnujemy jeszcze co najmniej dwie okazje i bramkę strzela Pawłów. Przypadkowo po tym jak bramkarz trafia w przeciwnika. Przed przerwą Pawłów wykorzystuje nasze niezdecydowanie w polu karnym i obejmuje prowadzenie. Druga połowa to już zdecydowana przewaga  gospodarzy. Stwarzają kilka groźnych sytuacji, dwie zamieniają na bramki i pewnie wygrywają 4:1.

Szkoda końcówki rundy, bo jeden punkt w trzech meczach spowodował, że wylądowaliśmy w środku ligowej tabeli. Teraz czas na krótki odpoczynek od meczów. Zajęcia treningowe odbywać się będą według ustalonego planu. Wkrótce szersze podsumowanie rundy jesiennej.