Remis z Bełsznicą

Drugi mecz w rundzie wiosennej na naszym obiekcie i drugi remis. Tym razem dzielimy się punktami z Bełsznicą. Pierwsza połowa zdecydowanie pod nasze dyktando jednak brakowało wykończenia. Goście po raz pierwszy na naszej połowie pokazali się w 11 minucie i ... prowadzili po golu z rzutu karnego. Jeszcze dwie groźne akcje i to wszystko co Bełsznica miała w pierwszej odsłonie. Koziołki zmarnowały co najmniej kilka okazji. Główka Sebastiana Sadło, pudło Zygmunta Kręcichwost, poprzeczka i jeszcze kilka szans bez efektu bramkowego. Udało się ostatniej minucie pierwszej połowy po strzale grającego trenera Beniamina Miera wyrównujemy. Druga połowa bardziej wyrównana, oba zespoły miały szansę przechylić zwycięstwo na swoją korzyść, jednak wynik nie uległ zmianie. Za tydzień podejmujemy Gaszowice i trzeba szukać szansy na przełamanie serii trzech meczów bez zwyciestwa.