Tak się bawiły Koziołki czyli Festyn wakacyjny za nami

Miniony weekend to już od 18 lat czas Festynu Wakacyjnego organizowanego przez nasz klub. W tym roku odbył się XIX Festyn Wakacyjny. Poniżej krótka relacja z soboty i niedzieli.

festyn rozpoczął się mecze Koziołki c/a OSP Ruda Kozielska. Początek meczu korzystny dla strażaków, którzy objęli prowadzenie 2:0. Im dłużej trwał mecz tym jednak bardziej dominowały Koziołki wygrywając 6:3 i zdobywając "Puchar KOZI 2018". Ciekawostką tego meczu było to, że ok. 25 minuty zawyła strażacka syrena wzywająca ochotników do akcji. Kilku z nich pobiegło więc do remizy . Okazało się, że paliły się trawy za Odrą w Rudzie. na szczęście szybko ugaszono pożar, a strażacy-piłkarze zdążyli wrócić na mecz. Tym większe dla nich brawa za podwójną akcję.

Po emocjach sportowych nadszedł czas zabawy. Bawiono się wraz z zespołem A TO MY. Bawiono się dobrze i dość długo, bo prawie do czwartej nad ranem. Co ciekawe zespół A TO MY, który już gra u nas od pierwszego festynu napisał specjalną piosenkę o naszym festynie. Wielkie brawa !!!  Mamy nadzieję, że będzie to FESTYNOWY HIT !!!

Niedzielna część rozpoczęła się tradycyjnie turniejem siatkówki plażowej. Wzięło w nim udział 5 drużyn. Najlepszy okazał się zespół DWA i PÓŁ ( Patryk Konietzny, Daniel Krawic i Marcin Ciupek ). Zespół mimo nazwy dwa i pół wykonał robotę za trzech, gdyż zespoły grały w trzy osobowych składach. Gratulacje i zapraszamy za rok do walki o obronę tytułu.

Kolejny punkt programu to występ duetu znanego z Telewizji Silesia i Śląskich rozgłośni radiowych. Dominika i Janusz Żyłka przez półtorej godziny świetnie bawili publiczność i bawili się z publicznością. Na pewno dla fanów śląskiej muzyki był to czas znakomitej zabawy z Dominiką i Januszem. Wielkie brawa i podziękowania dla nich. na pewno zyskali nowych fanów w Rudzie Kozielskiej.

Po koncercie Dominiki i Janusza Żyłka  estradą podobnie jak w sobotę  zawładnęły A TO MY. Zabawę taneczną przeplatały różnorakie konkursy zarówno dla dzieci jak i starszych. Nie zabrakło też mającego wieloletnią tradycję "słodkiego deszczu" dla najmłodszych uczestników festynu. Mimo upalnej, słonecznej pogody organizatorom udało się załatwić "deszcz" na szczęście tylko deszcz słodyczy.

Po rozlosowaniu nagród wśród uczestników festynu bawiono się dalej. O której skończono ... . Podobno nad ranem z strony boiska dobiegała jeszcze taneczna muzyka ...

Dziękujemy wszystkim osobom pomagającym przy organizacji i obsłudze festynu. Dla tych osób ostatnie kilka dni to było ogrom pracy i całe dnie i noce spędzone na boisku. Za wielkie zaangażowanie  WIELKIE DZIĘKI. Mamy nadzieję, że liczna i zadowolona z festynu publika jest również formą podziękowania i pokazuje, że warto było poświęcić ogrom czasu na przygotowanie i obsługę klubowej imprezy. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY.

Dziękujemy wszystkim sponsorom Festynu Wakacyjnego. Dzięki  Waszej dobrej woli udało nam się ułożyć program, w którym mamy nadzieję, każdy znalazł coś dla siebie, coś co lubi. WIELKI DZIĘKI.

Powiązana galeria: