Wyjazd do Krzyżkowic

W sobotnie popołudnie Koziołki wyjeżdżają na mecz do Krzyżkowic. Rywal wystartował lepiej niż my i w tabeli wyprzedza nas o cztery punkty i plasuje się na czwartym miejscu. Mamy jednak nadzieję, że po najbliższym meczu uda nam się częściowo odrobić stratę do Krzyżkowic. Mecze między naszymi zespołami zwykle były dość wyrównane, ale częściej to my sięgaliśmy po komplet punktów i mamy nadzieję, że podobnie będzie w jutrzejsze popołudnie i uda się nam przedłużyć serię zwycięstw do czterech. Zapraszamy do kibicowania i mamy nadzieję, że będziemy wracać bogatsi o trzy punkty.

29 wrzesień - sobota - godz. 16.00 - wyjazd : 14.20 ( autobusem )

Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Ruda Kozielska

sędzia główny : Krzysztof Ganita - KS Racibórz

sędzia asystent nr 1 :  brak

sędzia asystent nr 2 : brak

Ruda Kozielska - Krzyżkowice w statystyce :

22 mecze : 13 zwycięstw Rudy Kozielskiej, 4 remisy, 5 zwycięstw Krzyżkowic.

Bramki :   56 :  31 dla Rudy Kozielskiej