Wysoka porażka juniorów

W swoim drugim meczu sparingowym nasi juniorzy przegrali z Odrzanką Dziergowice 0:4(0:1). Nasza młodzież zagrała słaby mecz, na pewno dużo poniżej oczekiwań i umiejętności. Brakowało co prawda trzech zawodników, ale mimo to mamy chyba prawo oczekiwać od naszych juniorów lepszej gry. Stworzyliśmy kilka okzaji bramkowych, ale niestety żadna z nich nie została zamieniona na bramkę. Przeciwnik zdecydowanie przeważał, stwarzał sytuacje i co najważniejsze cztery a nich zamienił na bramki. Nasz zespół zagrał za bardzo chotycznie, mało składnie za wyjątkiem kilku akcji i zasłużenie przegrał w Dziergowicach. Na szczęście do pierwszego meczu zostały jeszcze dwa tygodnie i mamy nadzieję, że uda się poprawić formę na mecze mistrzowskie.