GKS Dąb Gaszowice

Utworzono:

04.10.2016

LKS Gamów - GKS Dąb II Gaszowice 2:4 (0:1)

W II kolejce drużyna GKS-u Dąb II Gaszowice udała się na spotkanie wyjazdowe do Gamowa. Mecz z tamtejszym LKS-em był bardzo emocjonujący i początkowo nie układał się po myśli naszych zawodników. GKS miał przewagę w posiadaniu piłki, ale nie przynosiło to efektu. Co gorsza to gospodarze po jednym z kontrataków zdobyli pierwszego gola i na przerwę schodzili prowadząc 1:0. Po zmianie stron nasza drużyna zaczęła grać zdecydowanie lepiej i długo nie trzeba było czekać na efekty. Bramkę na 1:1 zdobył Kamil Warnicki. Kilka minut później prowadziliśmy już 2:1 po bramce wprowadzonego chwilę wcześniej Dawida Wojaczka. Na 3:1 podwyższył Piotr Berger wykorzystując rzut karny. Gdy wydawało się, że pewnie wygramy mecz gospodarze zdobyli kontaktowego gola na 2:3 i zrobiło się nerwowo. Nasi zawodnicy nie dali sobie jednak strzelić kolejnej bramki a sami podwyższyli wynik za sprawą Łukasza Michalskiego, który ustalił wynik meczu na 4:2!