Druga kolejka rundy wiosennej

W sobotnie popołudnie Koziołki wyjeżdżają na mecz do Zawady koło Wodzisławia. Tam rozegra mecz z liderem LKS Odra Nieboczowy. Rywal więc bardzo trudny i to nasi przeciwnicy będą faworytem tego pojedynku. Po ostatnim meczu z Ocicami jest zapewne niedosyt, że zdobyliśmy tylko punkt, z drugiej strony niemal cały mecz goniliśmy wynik i trzeba być zadowolonym z punktu. Największą startą inauguracyjnej kolejki jest jednak kontuzja, bardzo poważna Marcina Dyrszka. Mamy nadzieję, że "Cino" upora się z nią jak najszybciej i wróci do zespołu jeszcze w tym roku. Przed nami jednak trudny pojedynek z liderem. Nieboczowy dość pewnie jesienią wygrały na naszym boisku, już wtedy pokazując, że będą należeć do czołówki tabeli. Tak też się stało i Odra pewnie usadowiła się na pozycji lidera. Koziołki pokazały jednak, że potrafią nawiązać walkę nawet z ścisłą czołówką i mamy nadzieję, że tak będzie również w sobotę. Mimo niesprzyjajacych okoliczności wierzymy, że podopieczni Beniamina Miera bez kompleksów podejdą do tego meczu i sprawią rywalom trochę kłopotów. Zobaczymy czy uda się sprawić miłą niespodziankę.

23 marzec - sobota - godz. 15.00 - boisko w Zawadzie ( koło Wodzisławia ) - wyjazd : 13.25 AUTOBUSEM

LKS Odra Nieboczowy - LKS Ruda Kozielska

sędzia główny : Dariusz Lenort - KS Racibórz

sędzia asystent nr 1 : Mirosław Niedziela - KS Racibórz

sędzia asystent nr 2 : Krzysztof Kurzydym - KS Racibórz

Ruda Kozielska - Nieboczowy w statystyce :

31 meczy : 14 zwycięstw Rudy Kozielskiej, 6 remisów, 11 zwycięstw Nieboczów.

Bramki : 64 : 46 dla Rudy Kozielskiej