Wspierają klub

Życie klubu to nie tylko mecze, treningi. To nie tylko piłkarze, trenerzy, kibice i działacze. To wszystko dzieje się i funkcjonuje dzięki pomocy i wsparciu lokalnych firm i osób prywatnych. Dziękujemy im za pomoc i wsparcie . To także dzięki Waszej dobrej woli nasz klub stara się rozwijać i realizować założone zadania i cele i próbuje być coraz lepszym klubem.

Do grupy wspierającej klub należą :

Gmina Kuźnia Raciborska

Tartak Zep i synowie

Euro-Locks

ZUPIL

Lasy Państwowe

Piekarania Bogacki - Pilchowice

Sklep Mięsny Ernest Żyła

Restauracja Gościnna

Firma DEDOL

Kajakomania.pl

Kolejka Wąskotorowa w Rudach

Firma Gonzo

Firma Ra-fPol Ruda Kozielska

Giga.com

HomeGościnna - Strona główna - Ruda Kozielska - Menu, ceny i recenzje  restauracji | Facebook

Company mulczer.eu, Rudy - opinions, financial statements | ALEO.comProducent zamków, systemy zamykające dla przemysłu | Euro-Locks Sp. z o. o.

FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA BANDURSKI JERZY - STRONA GŁÓWNA

Gmina Kuźnia Raciborska - aktualności i miejsce dyskusji. Rudy 24 - Portal  dla Ciebiekajakomania-logo

GIGA-COM