Maxbud lepszy od Koziołków

Porażką zakończył się kolejny mecz sparingowy naszego zespołu. W niedzielny poranek minimalnie lepszy okazał się mistrz Ligi ROW Maxbud Wielopole wygrywając 3:2(1:2). Początek meczu do przewaga rywala. Powoli jednak nasz zespół zaczął się troszkę "odgryzać" rywalowi. Niestety błąd w wyprowadzaniu piłki i po kwadransie przegrywamy 0:1. Teraz Koziołki zaczęły grać lepiej i po uderzeniu Mariana Bachrej i rykoszecie od obrońców do piłki dochodzi Mateusz Kłoda i wyrównuje. Dalej stwarzamy okazje, gorzej z skutecznością. Wreszcie kontra, uderzenie z ostrego konta Łucjana Węglorza, piłka odbija się od słupka, trafia do Mariana Bachreja i ten strzela celnie. Do przerwy wynik nie ulega zmianie. Początek drugiej połowy to nadal dobra gra naszego zespołu jednak mamy kłopot z  trafieniem do bramki. Od mniej więcej 65 minuty Maxbud zdobywa przewagę i najpierw wyrównuje, zaś w końcówce strzela zwycięską bramkę. Cieszy dość liczna kadra na tym meczu, trochę "pomieszał" składem trener co też na pewno miało wpływ na wynik, ale gra niezła i mamy nadzieję, że kwestią czasu jest zamiana dobrej gry na dobry wynik. Za tydzień ostatni mecz sparingowy z LKS Jankowice.