Niedzielne starcie z liderem

Przed rundą wiosenną wydawało się, że najbliższy mecz będzie bardzo ważny w kontekście awansu do klasy B. Niestety nasza "czarna seria porażek " sprawiła, że o bezpośrednim awansie możemy zapomnieć. Baraż ? Też na dziś daleko. Zwonowice pewnie wygrywały i na dziś są najbliższe awansu do wyższej klasy. Nie oznacza to jednak, że w niedzielę nie podejmiemy walki z nadzieją na zwycięstwo. Każda zła seria musi się kiedyś skończyć i wierzymy, że właśnie w niedzielne popołudnie odbudujemy trochę wiary naszej i naszych wiernych kibiców. Liczymy, że "ArenaKozio" znów stanie się dla rywali nie do zdobycia i rozpoczniemy serię zwycięstw. Liczymy na wsparcie naszych wiernych mimo niepowodzeń kibiców. Razem podejmiemy mamy nadzieję zwycięską walkę z liderującymi Zwonowicami. Zapraszamy w niedzielne popołudnie i liczymy na Wasze gorące wsparcie.

5 maj - niedziela - godz. 15.00

LKS Ruda Kozielska - LKS Zwonowice

sędzia główny :

Ruda Kozielska - Zwonowice w statystyce :

5 meczów : 2 zwycięstwa Rudy Kozielskiej, 3 zwycięstwa Zwonowic.

Bramki : 15 : 7 dla Zwonowic.

Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami :

1 październik 2023 r. - Klasa C

LKS Zwonowice - LKS Ruda Kozielska 5:1(2:1)

bramki : 2 - Dawid Heliosz, 1 - Piotr Jaworski, Przemysław Kuszpiński, Rafał Miera - dla Zwonowic

Bartosz Gostomski - dla Rudy Kozielskiej.

Typy na najbliższą kolejkę :

Typ eksperta                            Typ

( Wojciech Chlubek )             "Koziołka"

LKS Ruda Kozielska - LKS Zwonowice                                            4:3                                  3:2

LKS Adamowice - Zameczek II Czernica                                         3:2                                   6:1

LKS Pstrążna - Polonia II Niewiadom                                              1:3                                  2:2

Płomień Kobyla - Strzelc Rzuchów                                                  5:1                                  4:1

LKS Dzimierz - Naprzód II Zawada            3:0 walkower

KS Kornowac - LKS Górki Śląskie II           3:0 walkower