Piłkarski weekend z Koziołkami

Juniorzy w sobotę zagrają z jednym z faworytów Naprzodem Zawada, zaś seniorzy w niedzielę z spadkowiczem z klasy A LKS Gamów. Na razie wyniki naszych zespołów są złe, a nawet bardzo złe. Dwie porażki seniorów, porażka juniorów. Najwyższy więc czas na przełamanie tej fatalnej serii.

Seniorzy wliczając mecz ostatniej kolejki poprzedniego sezonu przegrali już trzy mecze mistrzowskie z rzędu. tak złej serii nie mieli już dawno. Mamy nadzieję, że w Gamowie uda się przerwać tą złą  passę i zapisać na swoim koncie trzy punkty i opuścić ostatnie miejsce w tabeli. Zapraszamy kibiców i prosimy o gorące wsparcie dopingiem naszą drużynę.

Juniorzy po porażce w Nowej Wsi wyjeżdżają do Zawady na mecz chyba z głównym faworytem tej grupy. Jeżeli jednak nasza młodzież zmobilizuje się to podobnie jak w ostatniej kolejce poprzedniego sezonu może rywalowi postawić twarde warunki gry i powalczyć o korzystny wynik.

5 wrzesień - sobota - godz. 13.00

Naprzód 46 Zawada - LKS Ruda Kozielska

sędzia główny : Krzysztof Tomas - KS Racibórz

Ruda Kozielska - Zawada w statystyce :

2 mecze :     2 zwycięstwa Zawady. Bramki 13 : 1 dla Zawady

6 wrzesień - niedziela - godz. 15.30 - wyjazd : 13.50 ( autobusem )

LKS Gamów - LKS Ruda Kozielska

sędzia główny : Michał Bednarz - KS Racibórz

sędzia asystent nr 1 : Grzegorz Wojda - KS Racibórz

sędzia asystent nr 2 : Wiktoria Czyżewska - KS Racibórz

Ruda Kozielska - Gamów w statystce :

19 meczy :    9 zwycięstw Rudy Kozielskiej, 7 remisów, 3 zwycięstwa Gamowa.

Bramki : 50 : 27 dla Rudy Kozielskiej.