Porażka z Stalą

Niedzielne gminne derby zakończyły się porażką naszego zespołu 2:3. Pierwsza połowa wyrównana, oba zespoły mają po kilka bardzo dobrych okazji bramkowych, jednak ich nie wykorzystują. Najpierw Stal marnuje dwie znakomite sytuacje. Następnie po strzale Dawida Gieronia Koziołki obejmują prowadzenie. Teraz co najmniej dwie szanse na podwyższenie ma nasza drużyna. Niestety obie marnujemy. Początek drugiej odsłony to przewaga Stali. Goście dokumentują ją dwiema bramkami i obejmują prowadzenie. Nasz zespół chce doprowadzić do remisu jednak defensywa Stali gra uważnie i mamy problem z stwarzaniem okazji. W 88 minucie uderzenie z dystansu i trzecia bramka dla Stali. Wydaje się, że mecz rozstrzygnięty. Sędzia przedłuża mecz o 3 minuty i już w pierwszej minucie doliczonego czasu po rzucie rożnym samobójcza bramka obrońcy Stali. Koziołki próbują różnymi sposobami dognić remis, ale niestety nie udaje się i trzecia porażka  z rzędu staje się faktem. Mamy nadzieję, że w sobotnim meczu w Ocicach uda się przerwać tą złą passę.