Remis Juniorów

W niedziele o godzinie 11:00 w Raciborzu nasza młodzież rozegrała swoje kolejne spotkanie w ramach rozgrywek Ligi Juniorów . Przeciwnik trudny , bo przyszło nam się zmierzyć z drużyną KS Rafako . Bilans bezpośrednich pojedynków zdecydowanie przemawiał za gospodarzem niedzielnego meczu . Choć w tym sezonie drużynie z Raciborza zdobywanie punktów przychodziło z trudem . Dlatego liczyliśmy , że uda nam się powalczyć o punkty , w poprzednim sezonie zremisowaliśmy na ich terenie 1:1 . Początek meczu to wzajemnie badanie się obu zespołów , ale to my mieliśmy zdecydowanie lepsze okazje do zdobycia prowadzenia . Trzy podobne sytuacje miał Morcinek , z czego udało nam się wykorzystać tylko jedną i prowadziliśmy 1:0 . Ku zdziwieniu trenera Koziołków to nasz zespół był stroną przeważającą w tym spotkaniu , a drużyna KS Rafako nie miała pomysłu jak pokonać defensywę Koziołków . Pod koniec połowy gospodarze troszkę mocniej przyciśli nas zespół , i po jednym z dośrodkowań , zawodnik raciborskiej drużyny wykorzystał błąd obrońcy i niezdecydowanie bramkarza . Do przerwy remis . Po zmianie stron grą wyglądała podobnie , a im bliżej końca meczu tym zespół gospodarzy wyglądał na zmęczonego , czego my nie potrafiliśmy wykorzystać , kilka „setek” zmarnowanych . Wynik meczu nie uległ już zmianie , znowu zremisowaliśmy na trudnym terenie , a szkoda bo zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki . Miejmy nadzieję ,że w następnym spotkaniu nasza skuteczność będzie już o wiele lepsza , tym bardziej , że czekają nas małe derby z drużyną LKS Buk Rudy .