Wicelider pokonany

Ciekawie zapowiadała się potyczka naszego zespołu z wiceliderem Gaszowicami. Dla obu zespołów mecz ten miał dość duże znaczenie. Koziołki chciały się utrzymać w czołówce, zaś Gaszowice dotrzymać kroku liderowi z Zawady. Mecz od początku przebiegał pod dyktando Koziołków. Ich akcje były coraz groźniejsze. Dobrze interweniował jednak bramkarz Gaszowic, za długo zwlekano z strzałem. Jednak w 16 minucie Zygmunt Kręcichwost po podaniu Mariana Bachrej wyprowadza nasz zespół na prowadzenie. Blisko było podwyższenia wyniku. Zamiast drugiej bramki wyrównanie w 27 minucie. Dośrodkowanie z lewej strony i napastnik gości głową z bliska wyrównuje. Do przerwy wynik nie ulega zmianie. Od początku drugiej odsłony przewaga Koziołków. Efektem tego jest piękna akcja w 54 minucie. Wrzutka Andrzeja Adamiak, Łucjan Węglorz zgrywa do Mariana Bachrej, a ten potężnym strzałem w długi róg wyprowadza nasz zespół na prowadzenie. Mamy co najmniej kilka okazji na podwyższenie wyniku jednak skuteczność .... Gaszowice w końcówce atakują, mają jednak problem z stworzeniem okazji. Nasze kontry są bardzo groźne i bardzo nieskuteczne. Nawet w trzech na jednego obrońcę nie potrafimy podwyższyć wyniku. W doliczonym czasie gry błąd obrońcy wykorzystuje Krzysztof Musioł i ustala wynik na 3:1. Po dobrym meczu załużone zwycięstwo Koziołków. Brawo.