Wyjazdowa niedziela Koziołków

Zarówno seniorzy jak i juniorzy zagrają mecze wyjazdowe. Juniorzy w ostatniej tegorocznej kolejce zagrają w Górkach, zaś seniorzy w Łukowie, gdzie gra drugi zespół Gaszowic.

Juniorzy wygrywając derbowy mecz w Rudami zapewnili sobie miejsce na podium. Miłym akcentem na pożegnanie tegorocznych rozgrywek byłoby zwycięstwo. W pierwszym meczu nasza młodzież była minimalnie lepsza wygrywając 3:2. Mamy nadzieję, że w Górkach potwierdzą, że są zespołem należącym do czołowki tej grupy poradzą sobie z zapewne ambitnie walczącymi gospodarzami.

Seniorzy zagrają z drugą drużyną Dębu Gaszowice. Zespół ten miał bardzo dobry początek sezonu, gdy należał do ścisłej czołówki tabeli. Ostatnie mecze trochę słabsze, ale zapewne przy pomocy zawodników którzy nie zagraja w okręgówce postawią Koziołkom trudne warunki. Nasz zespół jakoś nie potrafi ustabilizować formy. Mecze dobre przeplata słabszymi, zwycięstwa porażkami. Mamy nadzieję, że w końcu coś się przełamie i zespół ten zagra na właściwym, wysokim poziomie, wykorzystując swój duży potencjał. Oby z Łukowa wracał wesoły autobus, świętujący powrót z kompletem punktów.

26 październik - niedziela - godz. 11.00 - Liga Juniorów

wyjazd : 9.55 - autobusem

LKS Górki Śląskie - LKS Ruda Kozielska

sędzia główny : Arkadiusz Targowski - KS Racibórz

Ruda Kozielska - Górki Śląskie w statystyce :

21 meczy : 7 zwycięstw Rudy Kozielskiej, 2 remisy, 12 zwycięstw Górek Śląskich.

Bramki : 53 : 32 dla Górek Śląskich

26 październik - niedziela - godz. 14.00 - Klasa B - boisko w Łukowie Śląskim

WYJAZD : 12.45 - autobusem

GKS Dąb II Gaszowice - LKS Ruda Kozielska

sędzia główny : Antoni Krybus - KS Racibórz

sędzia asystent nr 1 : Krzysztof Ganita - KS Racibórz

sędzia asystent nr 2 : Krzysztof Kurzydym - KS Racibórz

Ruda Kozielska - Gaszowice w statystyce :

22 mecze : 7 zwycięstw RudyKozielskiej, 6 remisów, 9 zwycięstw Gaszowic.

Bramki : 45 : 44 dla Rudy Kozielskiej