Akcja Lato

W dniach 17-21 lipiec LKS Ruda Kozielska po raz kolejny zorganizował dla dzieci z Rudy Kozielskiej i nie tylko Akcję Lato. Przez pięć popołudni ponad 30 dzieci dziennie mogło korzystać z atrakcji przygotowanych przez klub. Zapewniliśmy dzieciom dziennie posiłek i napoje do picia. Na koniec przygotowaliśmy dla każdego niespodzianki, które otrzymał każdy uczestnik akcji.

Dziękujemy organizacjom i firmom, które nam pomogły i wspierały naszą akcję.

OSP Ruda Kozielska

Kolejka Wąskotorowa w Rudach

Policja w Kuźni Raciborskiej

Stowarzyszenie "Aktywni" - Rybnik

Piekarnia Bogacki - Pilchowice

Niestety po raz pierwszy w ponad dwudziestoletniej historii organizowania tego typu akcji dla dzieci ( pod różnymi nazwami Akcja Lato, Półkolonie itp.) nie otrzymaliśmy żadnego wsparcia z strony Urzędu Gminy.

Mamy jednak nadzieję, że rodzice a przede wszystkim dzieci będą mile wspominali te pięć popołudni spędzonych na naszym obiekcie i korzystając z okolicznych atrakcji ( rzeka Ruda, wąskotorówka ). Raz jeszcze dziękujemy tym, którzy wsparli nasze działanie oraz wolontariuszom obsługującym akcję.

Zdjęcia również na Facebook

Powiązana galeria: