zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gamów
0:2
LKS Owsiszcze
LKS Pawłów
2:4
Stal Kuźnia Raciborska
LKS Ruda Kozielska
4:0
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS 07 Markowice
6:0
LKS Adamowice
LKS Jankowice
2:5
LKS Górki Śląskie
LKS II Naprzód Czyżowice
1:3*
LKS Ocice Racibórz
LKS Zabełków
0:6
KS II Przyszłość Rogów
LKS Strzelec Rzuchów
2:7
LKS Odra Nieboczowy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS 07 Markowice
5:3
LKS Gamów
LKS Owsiszcze
0:0
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Adamowice
3:0*
LKS II Naprzód Czyżowice
LKS Górki Śląskie
3:2
LKS Zabełków
Stal Kuźnia Raciborska
2:1
LKS Jankowice
LKS Odra Nieboczowy
0:0
LKS Ruda Kozielska
KS II Przyszłość Rogów
6:2
LKS Strzelec Rzuchów
LKS Ocice Racibórz
1:4
LKS Pawłów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zabełków
2:2
Stal Kuźnia Raciborska
LKS Pawłów
8:1
LKS Adamowice
LKS Strzelec Rzuchów
4:8
LKS Górki Śląskie
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
0:1
LKS Odra Nieboczowy
LKS Ruda Kozielska
3:7
KS II Przyszłość Rogów
LKS 07 Markowice
1:0
LKS Owsiszcze
LKS Jankowice
2:2
LKS Ocice Racibórz
LKS II Naprzód Czyżowice
3:3
LKS Gamów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Owsiszcze
1:2
LKS Odra Nieboczowy
LKS Górki Śląskie
4:0
LKS Ruda Kozielska
LKS Ocice Racibórz
0:2
LKS Zabełków
LKS Strzelec Rzuchów
1:4
Stal Kuźnia Raciborska
LKS 07 Markowice
6:2
LKS II Naprzód Czyżowice
LKS Adamowice
3:3
LKS Jankowice
KS II Przyszłość Rogów
5:4
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Gamów
2:3
LKS Pawłów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pawłów
0:1
LKS 07 Markowice
LKS Odra Nieboczowy
3:3
KS II Przyszłość Rogów
LKS Zabełków
1:3
LKS Adamowice
LKS Strzelec Rzuchów
3:1
LKS Ocice Racibórz
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
0:2
LKS Górki Śląskie
LKS Ruda Kozielska
2:3
Stal Kuźnia Raciborska
LKS Jankowice
6:3
LKS Gamów
LKS II Naprzód Czyżowice
3:2
LKS Owsiszcze
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Owsiszcze
2:3
KS II Przyszłość Rogów
LKS Górki Śląskie
3:0
LKS Odra Nieboczowy
Stal Kuźnia Raciborska
5:1
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Ocice Racibórz
4:2
LKS Ruda Kozielska
LKS 07 Markowice
0:2
LKS Jankowice
LKS Adamowice
7:0
LKS Strzelec Rzuchów
LKS Gamów
3:2
LKS Zabełków
LKS II Naprzód Czyżowice
2:1
LKS Pawłów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pawłów
2:1
LKS Owsiszcze
LKS Odra Nieboczowy
0:3
Stal Kuźnia Raciborska
LKS Zabełków
1:3
LKS 07 Markowice
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
2:1
LKS Ocice Racibórz
LKS Ruda Kozielska
0:2
LKS Adamowice
LKS Jankowice
1:3
LKS II Naprzód Czyżowice
LKS Gamów
3:0
LKS Strzelec Rzuchów
KS II Przyszłość Rogów
4:5
LKS Górki Śląskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gamów
1:6
LKS Ruda Kozielska
LKS Pawłów
1:0
LKS Jankowice
LKS Owsiszcze
1:2
LKS Górki Śląskie
Stal Kuźnia Raciborska
7:0
KS II Przyszłość Rogów
LKS Ocice Racibórz
4:2
LKS Odra Nieboczowy
LKS 07 Markowice
6:2
LKS Strzelec Rzuchów
LKS Adamowice
2:2
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS II Naprzód Czyżowice
1:3
LKS Zabełków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górki Śląskie
2:0
Stal Kuźnia Raciborska
LKS Odra Nieboczowy
2:2
LKS Adamowice
LKS Zabełków
2:3
LKS Pawłów
LKS Strzelec Rzuchów
5:0
LKS II Naprzód Czyżowice
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
1:2
LKS Gamów
LKS Ruda Kozielska
2:3
LKS 07 Markowice
LKS Jankowice
3:3
LKS Owsiszcze
KS II Przyszłość Rogów
4:2
LKS Ocice Racibórz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pawłów
5:1
LKS Strzelec Rzuchów
LKS Owsiszcze
4:2
Stal Kuźnia Raciborska
LKS Ocice Racibórz
1:1
LKS Górki Śląskie
LKS Gamów
1:0
LKS Odra Nieboczowy
LKS 07 Markowice
1:2
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Jankowice
2:2
LKS Zabełków
LKS Adamowice
3:6
KS II Przyszłość Rogów
LKS II Naprzód Czyżowice
7:4
LKS Ruda Kozielska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górki Śląskie
1:3
LKS Adamowice
Stal Kuźnia Raciborska
6:0
LKS Ocice Racibórz
LKS Odra Nieboczowy
0:1
LKS 07 Markowice
LKS Zabełków
0:5
LKS Owsiszcze
LKS Strzelec Rzuchów
3:2
LKS Jankowice
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
7:0
LKS II Naprzód Czyżowice
LKS Ruda Kozielska
1:4
LKS Pawłów
KS II Przyszłość Rogów
1:0
LKS Gamów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pawłów
4:0
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS 07 Markowice
3:4
KS II Przyszłość Rogów
LKS Owsiszcze
1:1
LKS Ocice Racibórz
LKS Zabełków
1:1
LKS Strzelec Rzuchów
LKS Jankowice
1:3
LKS Ruda Kozielska
LKS Gamów
1:2
LKS Górki Śląskie
LKS Adamowice
3:1
Stal Kuźnia Raciborska
LKS II Naprzód Czyżowice
0:3
LKS Odra Nieboczowy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górki Śląskie
1:1
LKS 07 Markowice
Stal Kuźnia Raciborska
3:0
LKS Gamów
LKS Odra Nieboczowy
5:1
LKS Pawłów
LKS Ocice Racibórz
4:3
LKS Adamowice
LKS Strzelec Rzuchów
2:4
LKS Owsiszcze
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
2:1
LKS Jankowice
LKS Ruda Kozielska
2:0
LKS Zabełków
KS II Przyszłość Rogów
3:1
LKS II Naprzód Czyżowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pawłów
4:2
KS II Przyszłość Rogów
LKS Owsiszcze
1:4
LKS Adamowice
LKS Zabełków
0:0
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Strzelec Rzuchów
5:5
LKS Ruda Kozielska
LKS II Naprzód Czyżowice
1:6
LKS Górki Śląskie
LKS Gamów
0:2
LKS Ocice Racibórz
LKS 07 Markowice
0:1
Stal Kuźnia Raciborska
LKS Jankowice
0:10
LKS Odra Nieboczowy
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górki Śląskie
1:4
LKS Pawłów
Stal Kuźnia Raciborska
3:0
LKS II Naprzód Czyżowice
LKS Odra Nieboczowy
2:2
LKS Zabełków
LKS Ocice Racibórz
3:5
LKS 07 Markowice
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
5:0
LKS Strzelec Rzuchów
LKS Ruda Kozielska
3:2
LKS Owsiszcze
LKS Adamowice
5:0
LKS Gamów
KS II Przyszłość Rogów
2:0
LKS Jankowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górki Śląskie
3:1
LKS Jankowice
Stal Kuźnia Raciborska
5:1
LKS Pawłów
LKS Ocice Racibórz
1:0
LKS II Naprzód Czyżowice
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
1:1
LKS Ruda Kozielska
LKS Owsiszcze
4:0
LKS Gamów
LKS Adamowice
1:3
LKS 07 Markowice
LKS Odra Nieboczowy
5:0
LKS Strzelec Rzuchów
KS II Przyszłość Rogów
1:0
LKS Zabełków
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gamów
2:5
LKS 07 Markowice
LKS Pawłów
4:2
LKS Ocice Racibórz
LKS Ruda Kozielska
2:0
LKS Odra Nieboczowy
LKS Jankowice
1:4
Stal Kuźnia Raciborska
LKS II Naprzód Czyżowice
4:3
LKS Adamowice
LKS Zabełków
1:0
LKS Górki Śląskie
LKS Strzelec Rzuchów
0:2
KS II Przyszłość Rogów
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
1:3
LKS Owsiszcze
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Owsiszcze
2:0
LKS 07 Markowice
LKS Górki Śląskie
4:0
LKS Strzelec Rzuchów
Stal Kuźnia Raciborska
3:1
LKS Zabełków
LKS Odra Nieboczowy
4:2
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Ocice Racibórz
2:1
LKS Jankowice
LKS Adamowice
0:5
LKS Pawłów
LKS Gamów
0:5
LKS II Naprzód Czyżowice
KS II Przyszłość Rogów
0:0
LKS Ruda Kozielska
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zabełków
4:2
LKS Ocice Racibórz
LKS Pawłów
3:2
LKS Gamów
LKS Odra Nieboczowy
3:2
LKS Owsiszcze
LKS Strzelec Rzuchów
0:6
Stal Kuźnia Raciborska
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
4:0
KS II Przyszłość Rogów
LKS Ruda Kozielska
1:2
LKS Górki Śląskie
LKS Jankowice
1:2
LKS Adamowice
LKS II Naprzód Czyżowice
0:3
LKS 07 Markowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Owsiszcze
3:1
LKS II Naprzód Czyżowice
LKS Górki Śląskie
0:2
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
Stal Kuźnia Raciborska
3:1
LKS Ruda Kozielska
LKS Ocice Racibórz
1:1
LKS Strzelec Rzuchów
LKS 07 Markowice
6:1
LKS Pawłów
LKS Adamowice
1:0
LKS Zabełków
LKS Gamów
3:2
LKS Jankowice
KS II Przyszłość Rogów
1:0
LKS Odra Nieboczowy
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Odra Nieboczowy
1:2
LKS Górki Śląskie
LKS Zabełków
7:2
LKS Gamów
LKS Strzelec Rzuchów
2:6
LKS Adamowice
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
0:1
Stal Kuźnia Raciborska
LKS Pawłów
7:0
LKS II Naprzód Czyżowice
LKS Jankowice
0:3
LKS 07 Markowice
LKS Ruda Kozielska
1:2
LKS Ocice Racibórz
KS II Przyszłość Rogów
0:2
LKS Owsiszcze
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS 07 Markowice
4:0
LKS Zabełków
LKS Owsiszcze
0:2
LKS Pawłów
LKS Adamowice
0:0
LKS Ruda Kozielska
LKS Górki Śląskie
1:0
KS II Przyszłość Rogów
Stal Kuźnia Raciborska
3:3
LKS Odra Nieboczowy
LKS II Naprzód Czyżowice
4:1
LKS Jankowice
LKS Ocice Racibórz
1:0
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Strzelec Rzuchów
3:4
LKS Gamów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zabełków
3:4
LKS II Naprzód Czyżowice
LKS Górki Śląskie
1:0
LKS Owsiszcze
LKS Odra Nieboczowy
3:2
LKS Ocice Racibórz
KS II Przyszłość Rogów
1:3
Stal Kuźnia Raciborska
LKS Strzelec Rzuchów
2:7
LKS 07 Markowice
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
2:2
LKS Adamowice
LKS Ruda Kozielska
3:0
LKS Gamów
LKS Jankowice
1:2
LKS Pawłów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pawłów
7:0
LKS Zabełków
LKS Owsiszcze
4:1
LKS Jankowice
Stal Kuźnia Raciborska
1:2
LKS Górki Śląskie
LKS Ocice Racibórz
1:0
KS II Przyszłość Rogów
LKS 07 Markowice
5:1
LKS Ruda Kozielska
LKS Adamowice
7:3
LKS Odra Nieboczowy
LKS Gamów
6:2
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS II Naprzód Czyżowice
0:3*
LKS Strzelec Rzuchów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
1:2
LKS 07 Markowice
LKS Zabełków
1:0
LKS Jankowice
LKS Górki Śląskie
2:0
LKS Ocice Racibórz
Stal Kuźnia Raciborska
2:1
LKS Owsiszcze
LKS Odra Nieboczowy
5:0
LKS Gamów
LKS Strzelec Rzuchów
0:9
LKS Pawłów
LKS Ruda Kozielska
4:3
LKS II Naprzód Czyżowice
KS II Przyszłość Rogów
2:1
LKS Adamowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Owsiszcze
0:1
LKS Zabełków
LKS Pawłów
4:2
LKS Ruda Kozielska
LKS Gamów
9:1
KS II Przyszłość Rogów
LKS Ocice Racibórz
1:0
Stal Kuźnia Raciborska
LKS Jankowice
2:1
LKS Strzelec Rzuchów
LKS 07 Markowice
1:1
LKS Odra Nieboczowy
LKS Adamowice
1:2
LKS Górki Śląskie
LKS II Naprzód Czyżowice
3:3
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ruda Kozielska
9:1
LKS Jankowice
LKS Górki Śląskie
3:0
LKS Gamów
Stal Kuźnia Raciborska
2:1
LKS Adamowice
LKS Odra Nieboczowy
5:0
LKS II Naprzód Czyżowice
KS II Przyszłość Rogów
0:2
LKS 07 Markowice
LKS Ocice Racibórz
2:0
LKS Owsiszcze
LKS Strzelec Rzuchów
0:2
LKS Zabełków
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
0:3
LKS Pawłów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zabełków
1:2
LKS Ruda Kozielska
LKS Pawłów
3:2
LKS Odra Nieboczowy
LKS Owsiszcze
11:0
LKS Strzelec Rzuchów
LKS 07 Markowice
3:1
LKS Górki Śląskie
LKS Jankowice
1:6
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Adamowice
5:1
LKS Ocice Racibórz
LKS Gamów
1:2
Stal Kuźnia Raciborska
LKS II Naprzód Czyżowice
1:4
KS II Przyszłość Rogów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górki Śląskie
3:0
LKS II Naprzód Czyżowice
Stal Kuźnia Raciborska
3:2
LKS 07 Markowice
LKS Ocice Racibórz
3:4
LKS Gamów
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
0:1
LKS Zabełków
LKS Ruda Kozielska
3:0*
LKS Strzelec Rzuchów
LKS Adamowice
0:1
LKS Owsiszcze
LKS Odra Nieboczowy
3:0*
LKS Jankowice
KS II Przyszłość Rogów
1:5
LKS Pawłów
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zabełków
1:2
LKS Odra Nieboczowy
LKS Pawłów
3:3
LKS Górki Śląskie
LKS Owsiszcze
3:1
LKS Ruda Kozielska
LKS Strzelec Rzuchów
1:3
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS 07 Markowice
3:1
LKS Ocice Racibórz
LKS Jankowice
2:8
KS II Przyszłość Rogów
LKS Gamów
3:2
LKS Adamowice
LKS II Naprzód Czyżowice
0:3*
Stal Kuźnia Raciborska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości