Bez punktów w Adamowicach

W świąteczną środę Koziołki zagrały kolejny mecz rundy wiosennej. W Adamowicach pierwsza połowa napawała optymizmem. Gospodarze mieli optyczną przewagę, ale mieli problem z stwarzaniem sytuacji bramkowych. Nasze kontry to co najmniej kilka wręcz idealnych sytuacji, niestety bez efektów bramkowych. Adamowice mieli dwie okazje, ale również nie zamienili ich na bramkę. Patrząc na grę można było liczyć na dobry wynik. Niestety druga połowa mimo, że zaczęła się od strzału w poprzeczkę Sebastiana Sadły, nieudana dla naszego zespołu. Adamowice po zamieszaniu objęły prowadzenie, a później skutecznymi kontrami dobijali nasz zespół. Zakończyło się na wysokim zwycięstwie gospodarzy 4:0. Przed nami niedzielna potyczka z Krzyżkowicami, teraz mając na uwadze reorganizację w przyszłym sezonie każdy mecz jest dla nas ważny i bardzo ważny.