Buków zdobyty !

Po remisie z Markowicami Koziołki wyjeżdżały do Bukowa z planem walki o komplet punktów. Przy "angielskiej pogodzie" (deszcz,wiiatr) rozpoczął się sobotni mecz. Nasz zespół przejął inicjatywę i pierwsze minuty należały zdecydowanie do nas. W 8 minucie uderzenie Daniela Krawiec z dystansu ląduje w bramce i obejmujemy prowadzenie. Nadal przeważamy i mamy kolejne szanse bramkowe. Strzał Dawida Gieron ląduje na poprzeczce bramki Bukowa, dobitka również nieskuteczna. Parę minut później kolejna składna akcja, strzał Oliwera Miera i poprzeczka ratuje gospodarzy. Jeszcze kilka groźnych akcji jednak nie umiemy podwyższyć prowadzenia. Gospodarze mają jedną bardzo dobrą okazję jednak nie wykorzystują jej. Buków w końcówce pierwszej połowy uzyskuje przewagę, ale nie potrafi poważniej zagrozić naszej bramce. Niestety zdarzyły się nam 3-4 błędy w wyprowadzaniu piłki z własnej połowy i jedne z nich gospodarze zamienili na bramkę i do przerwy remis. Druga połowa wyrównana jednak Buków mimo optycznej przewagi nie potrafi poważniej zagrozić naszej bramce. Dużo groźniejsze są nasze kontry. Oliwer Miera znów trafia w poprzeczkę, Rafał Musioł nie wykorzystuje sytuacji sam na sam. Dobre okazje mają również Daniel Krawiec i Marcin Dyrszka, brakuje jednak skutecznego wykończenia. Wreszcie trzy minuty przed końcem akcja lewą  stroną i Marcin Dyrszka zagrywa do Beniamina Miera, a ten wykorzystuje dobrą sytuację i strzela jak się później okazało zwycięską bramkę. Gospodarze próbowali wyrównać, ale nie zagrozili poważniej nasze bramce. Po dobrym meczu zasłużone zwycięstwo Koziołków. Za tydzień gościmy Górki Śląskie.