Dwa razy z Gamowem

Terminarz juniorów i seniorów tak się ułożył, że oba zespoły zagrają w niedzielę z LKS Gamów. Juniorzy zagrają na wyjeździe, zaś seniorzy na swoim boisku.

Juniorzy po remisie z Ocicami powalczą o komplet punktów z jak na razie ostatnim w tabeli Gamowem. Rywal przegrał obydwa dotychczasowe mecze. Na dość specyficznym boisku w Gamowie o punkty zapewne nie będzie łatwo, ale liczymy, że wreszcie nasz młodzież zagra równo i skutecznie przez cały mecz, a nie tylko połowę. Na pewno stać ich na przywiezienie kompletu punktów. Od koncentracji i poważnym potraktowaniu meczu i rywala zależy czy uda się cel jakim jest zwycięstwo zrealizować.

Seniorzy na swoim terenie są zapewne faworytem. Jeżeli zagramy tak jak w dwóch ostatnich meczach i poprawimy skuteczność to zwycięstwu nie powinno nic przeszkodzić. Na poziom i styl gry Koziołków na wiosnę kibice nie mogą narzekać, gorzej jest z skutecznością i to na pewno jest do poprawy. Mamy nadzieję, że w niedzielę z zapewne ambitnie walczącym o pozostanie w klasie B Gamowem nasz zespół zagra ładnie i skutecznie i po meczu kibice będą mogli cieszyć się z kompletu punktów.

17 kwiecień - niedziela - godz. 11.00 - Liga Juniorów Podokręgu - wyjazd : 9.30 ( autobusem )

LKS Gamów - LKS Ruda Kozielska

sędzia główny : Grzegorz Wojda - KS Racibórz

Ruda Kozielska - Gamów w statystyce :

20 meczy : 10 zwycięstw Rudy Kozielskiej, 4 remisy, 6 zwycięstw Gamowa.

Bramki : 57 : 42 dla Rudy Kozielskiej

17 kwiecień - niedziela - godz. 15.00 - Klasa B

LKS Ruda Kozielska - LKS Gamów

sędzia główny : Dawid Bednarek - KS Racibórz

sędzia asystent nr 1 : Andrzej Knura - KS Racibórz

sędzia asystent nr 2 : A. Kozielski - KS Racibórz

Ruda Kozielska - Gamów w statystyce :

20 meczy : 10 zwycięstw Rudy Kozielskiej, 7 remisów, 3 zwycięstwa Gamowa.

Bramki : 53 : 27 dla Rudy Kozielskiej.