FESTYN WAKACYJNY

Już w najbliższą sobotę i niedzielę tradycyjny już XVII Festyn Wakacyjny organizowany przez nasz klub. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Będzie mecz piłki nożnej, turniej siatkówki, dla miłośników śląskiej muzyki koncert Claudii i Kasi Chwołka, będą III mistrzostwa Kozi w rzucie beretem, będą pyszne smakołyki z grilla nie zabraknie swojskiego kołocza, chleba z fetym i kiszonym ogórkiem oraz wiele innych niespodzianek. Także dla dzieci będzie dmuchany zamek, trampolina i inne niespodzianki. A dla wszystkich zarówno w sobotę jak i niedzielę zabawa taneczna z znanym z naszych imprez zespołem A TO MY. Zapewne dzięki Natalii i Grzegorzowi szalona zabawa znów będzie trwała do białego rana. Zapraszamy. Szczegóły festynu na plakatach.