Juniorzy bez punktów

Nie udał się naszym juniorom pierwszy wiosenny mecz szczególnie pierwsza połowa. W 5 minucie kontra Gorzyc przynosi im prowadzenie. Przewaga w dalszym ciągu należy do gości. Potwierdzeniem tego jest druga bramka w 21 minucie. Nasz zespół ma kłopot z zagrożeniem bramce rywala. Gorzyce mają jeszcze dwie okazje, ale na szczęście ich nie wykorzystują. Po przerwie oglądamy już inny mecz. Nasi juniorzy zdobywają przewagę i wreszcie zaczynają zagrażać bramce Gorzyc. Znakomicie spisuje się jednak ich bramkarz broniąc uderzenie Patryka Franz oraz Mateusz Kłody. Jeszce kilka razy blisko kontaktowej bramki były Koziołki, jednak zabrakło szczęścia. Goście praktycznie nie zagrozili poważniej naszej bramce. Słaba pierwsza połowa zaważyła jednak na tym, że przegrywamy inaugurację. Mamy nadzieję, że w następnych meczach nasi juniorzy zagrają już na poziomie co najmniej takim jak w drugiej połowie, ale oczywiście z lepszą skutecznością.