Juniorzy u siebie, seniorzy w Zawadzie Książęcej

W niedzielne przedpołudnie juniorzy podejmują na swoim terenie LKS Zabełków. Seniorzy zaś zagrają mecz wyjazdowy w Zawadzie Książęcej

Juniorzy jak na razie osiągają wyniki zdecydowanie poniżej oczekiwań. Na pewno wpływ na to mają kłopoty kadrowe, na pewno brakuje trochę szczęścia( czytaj skuteczności ). Czy uda się przełamać w meczu z Zabełkowem ? Zadanie trudne ponieważ rywal w przypadku zwycięstwa zasiadzie w fotelu lidera tej grupy. W naszym zespole znów zabraknie kilku podstawoych zawodników. Zobaczymy na ile ich zastepcy udźwigną tę rolę. Zapraszamy do wsparcia gorącym dopingiem naszą młodzież.

3 maj - niedziela - godz. 11.00 - Liga Juniorów

LKS Ruda Kozielska - LKS Zabełków

sędzia główny : Tomasz Sobeczko - KS Racibórz

Ruda Kozielska - Zabełków w statystyce :

12 meczy :   8 zwycięstw Rudy Kozielskiej,  4 zwycięstwa Zabełkowa.

Bramki :   26 : 14 dla Rudy Kozielskiej.

Seniorzy zagrają z Zawadą Książęcą. Rywal zajmuje czwarte miejsce i nadal chce się liczyć w walce o miejsca dające prawo walki o awnas. Nasz zespół jak na razie udanie prezentuje się w wiosennych meczach. Nie zawsze efektownie, ale dość efektywnie gromadzimy punkty na swoim koncie przesuwając się w górę ligowej tabeli. Teraz poprzeczka znów zawieszona wysoko, ale już tydzień temu w meczu z Adamowicami pokazaliśmy, że Koziołki mogą skutecznie powalczyć z najlepszymi. Mamy nadzieję, że podobnie będzie w niedzielne popołudnie w Zawadzie.

3 maj - niedziela - godz. 17.00 - Klasa B - wyjazd : 15.45 - autobusem

LKS Zgoda Zawada Książęca - LKS Ruda Kozielska

sędzia główny : Czesław Porwoł - KS Racibórz

sędzia asystent nr 1 : Adrian Nikel - KS Racibórz

sędzia asystent nr 2 : Kamil Jureczko - KS Racibórz

Ruda Kozielska - Zawada Ksiażęca w statystyce :

12 meczy :   6 zwycięstw Rudy Kozielskej, 1 remis, 5 zwycięstw Zawady Książęcej.

Bramki :    38 ; 38