Komplet punktów seniorów

Komplet  punktów seniorów

Zwycięski początek wiosny w wykonaniu seniorów. Mecz z Markowicami rozpoczęli bardzo udanie. W 6 minucie dośrodkowanie Jakuba Raciborskiego zmienia się w strzał i po błędzie bramkarza Koziołki obejmują prowadzenie. Koleje minuty to coraz groźniejsze ataki naszego zespoły. Zawodzi jednak skuteczność. Marian Bachrej, Zygmunt Kręcichwost, Sebastian Sadło, Daniel Krawiec marnują sytuacje bramkowe. Wreszcie w 15 minucie Sebastian Sadło trafia i jest 2:0. Goście dwa razy zagrozili naszej bramce. raz po złym wybiciu piłki przez bramkarza. Skończyło się to faulem na 17 metrze. Drugi raz tuż przed przerwą gdy po faulu Adama Michalika sędzia odgwizduje rzut karny zamieniony na bramkę przez ... bramkarza Markowic. Druga połowa wyrównana. Oba zespoły dążyły do zdobycia bramki. Oba zespoły miały groźne sytuacje bramkowe. W 61 minucie Marian Bachrej strzela trzecią bramkę dla naszego zespołu. niestety już 4 minuty później błąd w defensywie kończy się bramką dla Markowic. Do końca meczu goście dążyli do wyrównania, ale mieli kłopot z stworzeniem zagrożenia dla naszej bramki. Naszym kontrom również brakowało wykończenia i wynik nie uległ już zmianie. Skromne, ale zasłużone zwycięstwo Koziołków 3:2.