Koziołki kontra Krzyżkowice

Po porażce w Adamowicach Koziołki mają szansę się zrehabilitować przed kibicami w niedzielne popołudnie. Rywalem będzie Naprzód Krzyżkowice. Rywal zajmuje miejsce w środku tabeli. Wiosnę podobnie jak nasz zespół ma niezbyt udaną. Po siedmiu porażkach z rzędu w środę przełamali złą passę i pokonali Rogów. Nasz zespół tylko niewiele więcej punktów zapisał na swoje konto. Tak więc oba zespoły walczą o utrzymanie, co w tym sezonie jest tym trudniejsze, że w wyniku reorganizacji klasy okręgowej spaść może pięć, a nawet sześć drużyn. Tak więc każdy mecz i każdy punkt jest bardzo ważny.Mamy nadzieję, że Koziołki dają radość sobie i swoim kibicom pokonując niedzielnego rywala. Zapraszamy i zachęcamy do gorącego dopingu.

5 maj - niedziela - godzina 15.00

LKS Ruda Kozielska - LKS Naprzód 37 Krzyżkowice

sędzia główny : Antoni Krybus - KS Racibórz

sędzia asystent nr 1 : Sławomir Kozioł - KS Racibórz

sędzia asystent nr 2 : Kamil Boczek - KS Racibórz

Ruda Kozielska - Krzyżkowice w statystyce :

23 mecze : 13 zwycięstw Rudy Kozielskiej, 5 remisów, 5 zwycięstw Krzyżkowic.

Bramki :   57 : 33 dla Rudy Kozielskiej