Koziołki po raz kolejny bez punktów

Z wielkimi nadziejami przystępowaliśmy do meczu z Gamowem. Zwycięstwo dawało nam jeszcze szansę na walkę o środek tabeli. Niestety po raz kolejny nie udało nam się przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Kilka ciekawych akcji na początku i w 15 minucie branka dla Gamowa. Strzał z ok. 20 metrów całkowicie zaskoczył naszego bramkarza. Gamów jeszcze dwa razy groźnie zaatakował, jednak Szymon Kalemba poradził sobie z tym zagrożeniem. Naszym akcjom brakowało trochę tempa, mało strzałów i do przerwy wynik nie uległ zmianie. Druga połowa słaba w wykonaniu obu zespołów. Mało okazji, mało składnych akcji, dużo walki, ale bez większego zagrożenia pod bramką rywala. Gamów wykorzystał błąd naszego obrońcy i w sytuacji sam na sam ustalony został wynik meczu. Po niezbyt ciekawym widowisku goście wywożą cenne trzy punkty i są bliżej utrzymania, a nasza sytuacja w ligowej tabeli  jest jeszcze bardzo trudna. Walczyć trzeba jednak do końca.