Koziołki rozgromiły Jankowice

Derbowe mecze mają swoje prawa. Dlatego mimo, że Jankowice zamykały tabelę spodziewano się ciekawego i wyrównanego meczu. Początek tylko to potwierdził. W 3 minucie błąd defensywy naszego zespołu i Jankowice obejmują prowadzenie. Jednak nasz zespół tylko jeszcze bardziej to zmobilizowało. Pięć minut później Marian Bachrej wyrównuje i rozpoczyna się ofensywa Koziołków. Rajd Daniela Krawca kończy się strzałem tzw. "piętką" i obejmujemy prowadzenie. Jak w każdym meczu marnujemy kilka znakomitych okazji. Wreszcie minutę przed przerwą Mateusz Kłoda głową podwyższa na 3:1. Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa. Spodziewaliśmy się, że Jankowice będą po przerwie próbować zdobyć kontaktową bramkę i tak było przez może 5 minut, później rozpoczęła się piłkarska strzelanina w wykonaniu naszego zespołu. Dawid Gieron - 2 razy, Andrzej Adamiak raz, Marian Bachrej raz, Marcin Dyrszka raz, Daniel Krawiec raz. To strzelcy bramek dla Koziołków w drugiej połowie. Ostateczny wynik 9:1 to naprawdę najniższy wymiar kary, bo zmarnowaliśmy kilka następnych okazji. Cieszy zwycięstwo w derbowym starciu, cieszy poprawa skuteczności. W sobotę okazja by potwierdzić wzrost formy w wyjazdowym meczu z Zabełkowem.