Koziołki szybsze od Cracovii

Mecz Noworoczny w Rudzie Kozielskiej ma już 21-letnią tradycję. Także w tym roku tuż przed 12.00 spotkali się zawodnicy, działacze i sympatycy nie tylko Koziołków, ale w ogóle piłki nożnej. Po toaście symboliczną lampka szampana i okolicznościowymi petardami rozpoczął się mecz. Na zegarkach była godzina 12.16 gdy po akcji na "najwyższym szczeblu" ( trener (Lucjan Węglorz) podał do Prezesa ( Wojciech Węglorz), Prezes do Wiceprezesa, zaś Wiceprezes ( Marcin Adamiak) strzelił piękna bramkę. JEST TO NAJSZYBSZA BRAMKA NIE TYLKO W NASZEJ GMINIE, POWIECIE, ALE W CAŁEJ POLSCE.  W Krakowie trafiono dwie minuty później. WIELKIE BRAWA I GRATULACJE. Minutę później pierwsza żółta kartka dla jedynej kobiety uczestniczącej w tym meczu Klaudii Kręcichowst. Emocji, bramek i innych atrakcji nie brakowało. Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Rzuty karne to zdecydowane zwycięstwo Żonatych 9:6. Okazja do rewanżu już niedługo ... za rok 1 stycznia 2017.