"Koziołkowy" pokaz mody

Zapraszamy do obejrzenia nowych strojów, dresów, koszulek polo naszego klubu. Mimo, że sezon piłkarski jako tako się zakończył to w klubie nie ma zastoju. Właśnie dzięki współpracy z firmą EFCE Sportswear otrzymaliśmy w/w asortyment sprzętu sportowego. Dziękujemy EFCE Sportswear za wykonanie projektu i wszystkim sponsorom, którzy zostali uwiecznieni na nowych nabytkach Sesja zdjęciowa udana. Wkrótce czas Świąt i odpoczynku a później rozpoczynamy okres przygotowawczy pełną parą . Także firma EFCE Sportswear pokazuje, że jest zadowolona z współpracy z naszym klubem. Mamy nadzieję, że będzie to udana i dająca zadowolenie współpraca da obu stron. LKS Ruda Kozielska w szytym na miarę sprzęcie sportowym od EFCE Sportswear Z dumą prezentujemy realizację sprzętu sportowego dla naszego wieloletniego partnera. Komplet meczowy, polo sublimowane oraz treningowy dres sublimowany zostały wykonane w nowoczesnej technologii, która zapewnia doskonałą jakość i trwałość Cała kolekcja dla klubu została zaprojektowana w jednym stylu, przez co wszystkie jej elementy pasują do siebie i tworzą spójny oraz harmonijny wygląd Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję że nasz sprzęt ułatwi realizację wszystkich założonych przez Was celów.