Markowice za mocne

Markowice pewnie pokonały nasz zespół w niedzielne popołudnie. Początek meczu w miarę wyrównany, więcej piłką graja gospodarze, ale nasze kontry są groźne. Po podaniu Dawida Goeronia dobrą okazję marnuje Zygmunt Kręcichwost, który nie dochodzi do piłki. W 12 minucie Markowice obejmują prowadzenie. Bardzo mocny strzał z ok. 25 metrów Szymon Kalemba jeszcze odbija wobec dobitki jest jednak bezradny. 1:0 dla Markowic. Gospodarze próbują, ale to my mamy 100 % okazję. Niestety Daniel Krawiec nie daje rady pokonać bramkarza Markowic. Kontra i w 32 minucie przegrywamy 0:2. Okazje Dawida Gieronia, próby uderzeń bez efektu. W 37 minucie rzut karny dla Markowic i jest 0:3. Cztery minuty po przerwie gospodarze zdobywają czwartą bramkę i mają kolejne okazje. Dobrze broni Szymon Kalemba, trochę dopisuje nam szczęście i unikamy kolejnych start. W 71 minucie tuż przed polem karnym faulowany jest Dawid Gieron, a rzut wolny na bramkę zamienia Łucjan Węglorz. Pięć minut później Markowic po pięknym strzale trafiają nas po raz piąty. Końcówka to dwie, trzy próby ataku z naszej strony, ale wynik nie ulega już zmianie. Markowice pewnie i zasłużenie zdobywają komplet punktów. W niedzielę szansa na poprawę nastrojów i dorobku punktowego gramy z groźnymi i bramkostrzelnymi Czyżowicami na swoim boisku