Nowy Rok na sportowo - po raz 30 !!!

Zaczęło się 1 stycznia 1995 roku i nieprzerwanie trwa do dzisiaj. Nowy Rok na sportowo czyli o 12.00 życzenia i mecz Kawalerzy c/a Żonaci, a o 16.00 w rudzkiej Bazylice Masza Święta w intencji klubu.

Tak też było dzisiaj czyli 1 stycznia 2024 roku. Życzenia, toast i mecz. Frekwencja dopisała. Nie tylko miejscowi zawodnicy, ale również sympatycy Koziołków z Rud, Babic, Bogunic, Kuźni, a nawet z Niemiec. Po raz pierwszy brał udział, złożył życzenia, grał, a nawet strzelił gola wiceburmistrz Wojciech Gdesz. Mecz jak zwykle emocjonujący z dużą ilością bramek zakończy się remisem 5:5. W rzutach karnych lepsi Żonaci. Okazja do rewanżu już za rok i już dziś zapraszamy.

Pierwszą bramkę  w tym roku zdobył w 20 minucie meczu ( o godz. 12.41 ) grający trener Sebastian Sadło.

Tradycyjnie też o godz. 16.00 w Bazylice w Rudach odbyła się Masza Święta w intencji zmarłych i żyjących członków i sympatyków klubu oraz ich rodzin.

Więcej o meczu na stronie oraz facebooku już wkrótce.