Ostatni akord piłkarskie jesieni

W niedzielne przedpołudnie Koziołki rozegrają ostatni mecz mistrzowski rundy jesiennej. Wyjeżdżamy do Nowej Wsi na mecz z drugim zespołem Czarnych. Rywale zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli, ale ostatnie dwa mecze zremisowali czyli widać, że nie będzie to łatwy pojedynek. W poprzednim sezonie dwukrotnie wygrywaliśmy z tym rywalem, liczymy, że teraz będzie podobnie. Dwa ostatnie mecze pokazały, że Koziołki są w dobrej formie i mamy nadzieję, że potwierdzą to w niedzielę w Nowej Wsi. Jest to ważny dla nas mecz, bo zwycięstwo w nim da nam dobrą pozycję w tabeli z szansami na walkę o awans na wiosnę. Najpierw trzeba jednak skoncentrować się na niedzielnej potyczce aby wrócić z Nowej Wsi z kompletem punktów i wspólnie świętować zakończenie jesiennych zmagań.

14 listopad - niedziela - godz. 11.00

wyjazd : 9.50 - autami

LKS Czarni II Nowa Wieś - LKS Ruda Kozielska

sędzia główny :

Ruda Kozielska - Nowa Wieś w statystyce :

27 meczy : 11 zwycięstw Rudy Kozielskiej, 2 remisy, 14 zwycięstw Nowej Wsi.

Bramki :  80 : 50 dla Rudy Kozielskiej.

Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami :

5 czerwiec 2021 r. - Klasa C

LKS Ruda Kozielska - LKS Czarni II Nowa Wieś 5:0(1:0)

bramki : Adamiak Andrzej, Adamiak Marcin. Kręcichwost Zygmunt, Sadło Sebastian, Hyła Radosław