Ostatni mecz wyjazdowy

W sobotnie popołudnie Koziołki rozegrają ostatni wyjazdowy mecz w tym sezonie ( chyba, że wydarzy się bardzo, ale to bardzo korzystny układ w innych meczach i zagramy baraż ). Zagramy w Rzuchowie. Miejscowy Strzelec zamyka ligową tabelę więc teoretycznie to nasz zespół jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Jesienią wygraliśmy pewnie i wysoko i mamy nadzieję, że podobnie będzie  w sobotę. Nie można jednak lekceważyć rywala, bo potrafił on już u siebie urwać punkty mocniejszym. Boisko ( małe ) będzie zapewne atutem gospodarzy, wierzymy jednak że ekipa trenera Sebastiana poradzi sobie i wracać będziemy z kompletem punktów. Zapraszamy kibiców, bo to z Wami gra się Koziołkom łatwiej i lepiej. Liczymy na Wasz doping i wsparcie w walce o komplet punktów.

27 maj - sobota - godz. 17.00 - wyjazd : 15.40 - autami

LKS Strzelec Rzuchów - LKS Ruda Kozielska

sędzia główny : M. Kiryienka - KS Racibórz

Ruda Kozielska - Rzuchów statystyce :

36 meczy : 23 zwycięstwa Rudy Kozielskiej, 3 remisy, 10 zwycięstw Rzuchowa.

Bramki :  125 : 81 dla Rudy Kozielskiej

Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami :

23 październik 2022 r. - Klasa C

LKS Ruda Kozielska - LKS Strzelec Rzuchów 6:3(5:1)

bramki : 4 - Bartosz Gostomski 1 - Marcin Procek, Daniel Krawiec