Ostatnia dawka statystyk i ciekawostek z "SPORT-owego KOZIO-łka"

Dziś prezentujemy Państwu ostatnią już część piłkarskich statystyk i ciekawostek dotyczących sezonu 2022/23 w klasie C. Przypominamy,że wszystkie odcinki tych statystyk, ciekawostek i nie tylko dostępne są w specjalnym wydaniu Tygodnika Sezonowego LKS Ruda Kozielska "SPORT-owy KOZIO-łek", który dostępny jest u Prezesa. Zachęcamy do lektury klubowej gazetki.

KARY INDYWIDUALNE

Żółte kartki

Gostomski Bartosz

Kuśka Robert

Gieron Dawid

Adamiak Andrzej

Ganczorz Dawid

Musioł Rafał

FAKTY LICZBY CIEKAWOSTKI

Dzimierz i Czernica II ani razu nie wygrały I połowy meczu w rundzie jesiennej

Stal Kuźnia Raciborska ani razy nie przegrała I połowy meczu w rundzie jesiennej.

Najwięcej zwycięstw z rzędu – 9 : Zwonowice ( 8-16 kolejka )

Najdłuższa seria meczów bez porażki : Stal Kuźnia Raciborska – 11 ( 1-11 kolejka )

Najdłuższa seria bez zwycięstwa : 10 meczy – Czernica II ( 2-11 kolejka ) i Rzuchów ( 4-13 kolejka )

Najdłuższa seria bez remisu : 18 meczy – Pstrążna ( 1-18 kolejka)

Żadna drużyna nie zremisowała dwóch kolejnych meczy.

Najwięcej porażek z rzędu : 6 – Rzuchów - ( 8-13 kolejka )

Stal Kuźnia Raciborska i Ruda Kozielska strzelały bramki w 17 z 18 meczach sezonu 2022/23

Rzuchów i Olza 6 razy kończyła mecz bez zdobytej bramki.

Rzuchów tracił bramki w 17 meczach tego sezonu. Raz wygrał walkowerem.

Stal Kuźnia Raciborska czyste konto zachowywała 9 razy.

Ruda Kozielska na „zero” w defensywie zagrała 4 razy.

Sędziowie pokazali 185 żółtych kartek ( średnia na mecz 2,1 kartki ) oraz 12 czerwonych kartek ( średnio 0,13 kartki na mecz )

W rundzie jesiennej pokazano 103 żółte kartki i 7 czerwonych. Daje to średnio w jednym meczu 2,34 żółtej i 0,6 czerwonej kartki. W jednym meczu 1,82 żółtej kartki oraz 0,11 czerwonej kartki.

Wiosną pokazano 82 żółte kartki i 5 czerwonych. Daje to średnio

Najwięcej żółtych kartek sędziowie pokazali w 4 kolejce – 18 – co daje średnio na jeden mecz 3,6 żółtej kartki

Najmniej żółtych kartek pokazano w 13 i 15 kolejce – 4 – do daje średnio 0,8 żółtej kartki na mecz.

Najwięcej czerwonych kartek pokazano w 5 kolejce – 3 – co daje średnio na jeden mecz 0,6 czerwonej kartki.

Najwięcej żółtych kartek : Rogów II – 25 , co daje średnio w meczu 1,39 żółtej kartki

Najmniej żółtych kartek - Dzimierz- 8 – średnio w jednym meczu 0,44 żółtej kartki.

Najwięcej czerwonych kartek – Zwonowice – 3 ‘

Bez czerwonej kartki ( bezpośredniej, nie liczymy czerwonej za drugą żółtą ) sezon ukończyli : Dzimierz, Adamowice i Ruda Kozielska

Najmniej zwycięstw : Rzuchów – 2 – co stanowi 11,11 % wszystkich meczy

Najwięcej remisów : Stal Kuźnia Rac.,Dzimierz i Rogów II – po 3 – co stanowi 16,67 % wszystkich meczy

Bez remisu ukończyła sezon Pstrążna.

Najmniej porażek : Stal Kuźnia Raciborska – 2 – co stanowi 11,11 % wszystkich meczy.

Najwięcej porażek : Rzuchów – 15 – co stanowi 83,33 % wszystkich meczy.

Ruda Kozielska wygrała wszystkie mecze ( 9 ) na swoim terenie

Ruda Kozielska i Stal Kuźnia Raciborska nie przegrały na swoim boisku.