Pewna wygrana z Pstrążną

Pewna wygrana  z Pstrążną

Z obawami patrząc na mecze z poprzedniego sezonu ( 0:0 i 0:4)  przystępowaliśmy do meczu z LKS Pstrążna. Tym razem chcieliśmy przełamać złą passę. Pierwsza połowa to przewaga Koziołków, kilka ciekawych akcji, którym brakowało wykończenia, celnego ostatniego podania lub strzału. Goście próbowali kontratakować i wykorzystywać stałe fragmenty gry. Do przerwy bezbramkowy remis. Początek drugiej połowy do trochę mało zdecydowana gra naszego zespołu, co natychmiast wykorzystała Pstrążna i objęła prowadzenie. Czyżby zła passa miała trwać dalej ? Na szczęście już po 5 minutach Bartek Gostomski celnym strzałem wyrównuje. Kolejne minuty to już zdecydowany popis naszego zespołu. Składne akcje, strzały to musiało się podobać kibicom, a co najważniejsze przynosiło efekt bramkowy. W ciągi kwadransa trafiają Marcin Procek.,i dwa razy Sebastian Sadło. Marnujemy jeszcze rzut karny, ale na koniec meczu trafia po raz drugi Bartek Gostomski i odnosimy zdecydowane i zasłużone zwycięstwo. Cieszy dobra i skuteczna gra przynosząca punkty. Za tydzień w niedzielę wyjeżdżamy na mecz do Adamowic.