Piłkarską wiosnę czas zacząć

Wyjątkowo długa była tym razem zimowa przerwa. Miało to związek z tym, że klasa B liczy tylko czternaście drużyn i meczów jest o cztery mniej w sezonie, czyli około miesiąc dłuższa była zimowa laba. W niedzielę jednak Koziołki wracają do walki o mistrzowskie punkty. Rywalem będą Grzegorzowice. Jesienią zaledwie jeden punkt przywieźliśmy z za Odry, a apetyty były dużo większe. Sparingi szczególnie ostatnie nie napawają optymizmem. Mamy nadzieję, że nasz zespół zagra tak jak w pierwszych sparingach, z ciut lepszą skutecznością. Wtedy powinno być dobrze. Martwią trochę kłopoty kadrowe : Robert Ptaszek pauzuje jeszcze jeden mecz za czewroną kartkę, kontuzjowani lub chorzy są Adam Michalik i Marcin Adamiak i Krzysztof Pacyga. Wierzymy jednak, że trenerowi Krystianowi Koniecznemu uda się tak ustawić drużynę aby udanie rozpocząć wiosenne zmagania. Zachęcamy do wizyty w niedzielne popołudnie na nasz obiekt i wsparcie Koziołków dopingiem.

29 marzec - niedziela  - godz. 15.00

LKS Ruda Kozielska - LKS Grzegorzowice

sędzia główny : Grzegorz Piwowarczyk

sędzia asystent nr 1 : Tomasz Piwowarczyk

sędzia asystent nr 2 : Arkadiusz Targowski

Ruda Kozielska - Grzegorzowice w statystyce :

31 meczy :    13 zwycięstw Rudy Kozielskiej, 6 remisów, 1 2zwycięstw Grzegorzowic.

Bramki : 71 : 61 dla Rudy Kozielskiej