Porażka seniorów

W sobotnim meczu seniorzy przegrali w Cyprzanowie 0:1. Nie było to zbyt pasjonujące widowisko. Niezbyt ciekawa pogoda, dość silny wiatr również wpływał na jakość tego meczu. Oba zespoły na początku miały problem z stwarzaniem okazji bramkowych. W pierwszej odsłonie można się było doliczyć po dwie w miarę dobre okazję. Najlepszą zmarnował Cyprzanów nie wykorzystując rzutu karnego. Bardzo dobra obrona naszego bramkarza Krzysztofa Musioł. Druga połowa to trochę bardziej otwarta gra z obu stron i więcej zagrożenia pod bramką. Nadal jednak w obu zespołach szwankowała skuteczność. W 75 minucie dośrodkowanie z prawej strony, obrońca Cyprzanowa znajdujący się w polu karnym niczym najlepszy siatkarz ręką blokuje te podanie. Decyzja sędziego "GRAĆ". Arbiter uznał, że nie widział zagrania ręką. Z wszystkich uczestników meczu nie widział tego chyba tylko on. Mecz toczył się dalej, bramek nie było, aż do 90 minuty. Po starciu w polu karnym sędzia główny po interwencji sędziego asystenta nr 1 podyktował rzut karny dla gospodarzy. Tym razem rywale nie zmarnowali szansy i celnym strzałem zapewnili sobie komplet punktów. Szkoda, bo na co najmniej jeden punkt nasz zespół zasłużył. Tak trzeba wsiąść się w garść i za tydzień powalczyć o punkty z Gamowem.