Remis w Gorzycach

Remis  w Gorzycach

Ciekawe widowisko piłkarskie obejrzeli kibice w Gorzycach. Dużo bramek, zmieniające się prowadzenie i dobry poziom meczu zaserwowali widzom drużyny Gorzyc i Koziołki. Już w drugiej minucie gospodarze objęli prowadzenie po zamieszaniu pod naszą bramką. Nie załamało to naszych zawodników, którzy coraz groźniej atakowali i to zaczęło przynosić efekty. W 10 minucie po podaniu Beniamina Miery wyrównującą bramkę zdobywa Daniel Krawiec. Siedem minut później podaje Daniel strzela Beniamin i obejmujemy prowadzenie. Stwarzamy jeszcze kilka okazji jednak bez efektów bramkowych. Gospodarze również mają dwie dobre okazje, ale podobnie jak nasi zawodnicy marnują je. W 30 minucie uderzenie z rzutu wolnego Andrzeja Adamiaka i trzecia bramka dla Koziołków. Jeszcze kilka groźnych akcji w naszym wykonaniu, ale nie potrafimy podwyższyć prowadzenia. Końcówka pierwszej połowy należy do Gorzyc, które wykorzystują dwa nasze błędy w defensywie i wyrównują stan meczu przed przerwą. W drugiej nadal trwało świetne widowisko. Podobnie jak na początku meczu już dwie minuty po przerwie tracimy gola i gospodarze obejmują prwadzenie. Gorzyce atakują mają kilka okazji jednak w naszej bramce znakomicie spisuje się Szymon Kalemba i wynik nie ulega zmianie. Po 20 minutach przewagi Gorzyc powoli nasz zespół zaczął znów zagrażać bramce rywali. Teraz do nas należy końcówka drugiej odsłony. W 78 minucie Daniel Krawiec wyrównuje, cztery minuty przed końcem Sebastian Sadło wyprowadza nas na prowadzenie. Mamy jeszcze dwie okazje na przypieczętowanie zwycięstwa jednak je marnujemy. Sędzia przedłuża mecz o trzy minuty i ... w piątej minucie doliczonego czasu gry tracimy bramkę i trzy punkty, po pięknym uderzeniu gospodarzy z rzutu wolnego. Naprawdę szkoda punktów, choć wynik patrząc z przebiegu meczu chyba sprawiedliwy.