Rogów lepszy od Koziołków

Koziołki przegrywają w Rogowie i szanse na drugie ( barażowe ) miejsce są bardzo małe. Słaba pierwsza połowa w niedzielnym meczu w naszym wykonaniu. Nie potrafimy poważniej zagrozić bramce Przyszłości. Gospodarze grają prosto, długa piłka za naszą defensywę i kilka razy jest pod naszą bramką groźnie. Dwa razy sytuacje zamieniają na gole i do przerwy prowadzą 2:0. Druga połowa całkiem inna w naszym wykonaniu. Od początku dążymy do zdobycia kontaktowego gola. W 56 minucie w końcu się udaje i po strzale Andrzeja Adamiak przegrywamy 1:2. Gonimy remis, jednak to gospodarze w 70 minucie skutecznie nas kontrują i podwyższają prowadzenie. 4 minuty później Daniel Krawiec trafia celnie i znów mamy kontakt. Dwie minuty później strzelamy bramkę na remis. Niestety sędzia ( niesłusznie) odgwizduje spalonego i bramki nie uznaje. Zamiast remisu w 79 minucie gospodarze trafiają po raz czwarty i znów uciekają nam na dwie bramki. Nie udaje się nam już złapać kontaktu z rywalem. Zaś w praktycznie ostatniej minucie Rogów dobija nas piątą bramkę.

Porażka sprawia, że trudno będzie nam wskoczyć na drugie miejsce. Trzeba wygrać wszystkie cztery mecz i liczyć, że rywale potracą punkty. Tak więc musimy liczyć na innych, ale swoje mecze trzeba koniecznie wygrać. Pierwsza potyczka już w sobotę z drugim zespołem Naprzodu 46 Zawada. Zapraszamy.