Rogów pokonany

W niedzielne popołudnie Koziołki nie najlepiej rozpoczęły mecz z Rogowem. W drugiej minucie po zamieszaniu pięknym strzałem popisuje się pomocnik Rogowa i piłka odbijając się od poprzeczki ląduje w naszej bramce i goście obejmują prowadzenie. Nasz zespół dążył do wyrównania, stwarzał okazje i wreszcie w 13 minucie Oliwer Miera wyrównuje. Nasz zespół nadal przeważa, ale nie potrafi zdobyć bramki. Po 25 minutach zaatakowali goście i stworzyli kilka groźnych akcji, raz uratowała nas porzeczka. Końcówka pierwszej połowy to znów przewaga Koziołków, jednak bez efektów bramkowych. Początek drugirj połowy to znów kilka składnych akcji naszego zespołu i bramka Sebastiana Sadły po podaniu od Zygmunta Kręcichwosta i obejmujemy prowadzenie. Rogów starał się wyrównanć, kilka razy było groźnie pod naszą bramką, jednak Szymon Kalemba wraz z całą defensywą byli czujni  i nie dali się zaskoczyć. Ostatnie 20 minut to wręcz pokazowe kontry naszego zespołu, cóż z tego jak zabrakło najważniejszego - bramki. Mimo 5-6 wręcz 150 % okazji nie potrafimy przypieczętować zwycięstwa i do końca trzeba było o nie ciężko powalczyć. Najważniejsze, że się udało i dopisujemy do swojego dorobku trzy punkty. W środę jedziemy do Adamowic, zaś w niedzielę gościmy u siebie Krzyżkowice.