Rok 2023 w liczbach i krótkim podsumowaniu

Od paru dni mamy nowy 2024 rok. Liczymy, że będzie lepszy od poprzedniego pod każdym względem i z taką nadzieją go rozpoczynamy także my. Liczymy na sukcesy sportowe, organizacyjne i mamy nadzieję, że nasze plany uda się zrealizować. Nim jednak zaczniemy ( OBY SKUTECZNIE ) realizować plany na 2024 rok przypomnimy o tym co wydarzyło się w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy w LKS Ruda Kozielska.

Mecze mistrzowskie :

20 meczy - 44 punkty - 14 zwycięstw , 2 remisy, 4 porażki - bramki 83 : 37

dom :  9 meczy - 25 punktów - 8 zwycięstw , 1 remis, 0 porażek - bramki 41 : 14

wyjazd : 11 meczy -19 punktów - 6 zwycięstw, 1 remis, 4 porażki - bramki  42 : 23

Puchar Polski :

porażka z LKS Markowice 2:9

Sparingi :

6 meczy : 5 zwycięstw, 1 porażka - bramki 29:19

Turniej halowy "Stal Cup "  - 4 miejsce

Imprezy i akcje organizowane przez klub"

Akcja Lato dla dzieci i młodzieży

Festyn Wakacyjny

Nowy Rok na sportowo : Msza Święta w intencji klubu oraz mecz Kawalerzy c/a Żonaci

Spotkanie opłatkowe

Zebranie Sprawozdawcze

Zebrania Zarządu LKS Ruda Kozielska

Udział w akcji "Sprzątanie Świata" w Rudzie Kozielskiej

Wertykulacja murawy boiska

Spotkania integracyjne ( zakończenie sezonu itp. )

Filmowanie wszystkich meczów i imprez organizowanych przez klub

Wydawanie Tygodnika Sezonowego "SPORT-owy KOZIO-łek"

Tak pokrótce wyglądał miniony rok w wydaniu LKS Ruda Kozielska. Na pewno zabrakło sukcesu sportowego czyli awansu do klasy B. Cieszy, że po pandemii  na stałe wróciły do kalendarza organizowane przez nas imprezy : Akcja Lato dla dzieci ( rekordowa frekwencja - ponad 30 dzieci każdego dnia ) oraz Festyn Wakacyjny. Liczne spotkania integracyjne pokazały, że nie tylko członkowie klubu i ich rodziny, ale także mieszkańcy Rudy Kozielskiej i okolicznych miejscowości potrzebują takich towarzyskich imprez, aby się spotkać i pobawić.

Jak zwykle wiele pracy i czasu zajęły prace na naszym obiekcie.

Podlewanie, koszenie, walcowanie, nawożenie, przygotowanie do meczów to ogrom prac przy murawie boiska. Wszystkim zaangażowanym jeszcze raz dziękujemy za ogrom czasu i pracy poświęconej na powyższe prace.

Także obiekt i budynek klubowy to wiele prac porządkowych, remontowych które zostały wykonane. Nowy wygląd zyskała nasza świetlica klubowa, która zyskała więcej funkcjonalności. Obiekt został doposażony w jakże niezbędny w obecnych czasach internet. Ponadto wiele, naprawdę wiele prac na obiekcie. Za to wszystko również wszystkim bardzo dziękujemy.

Wielkie podziękowania dla Julii Przybyła i jej "ekipie telewizyjnej" za filmowanie wszystkich meczów Koziołków. Przygotowanie skrótów oraz utrwalanie na zdjęciach wszystkich praktycznie imprez organizowanych przez nasz klub.

Zaplanowane już są dalsze prace mające na celu odświeżenie budynku, poprawę funkcjonalności całego obiektu. Małymi krokami dzięki wsparciu sympatyków i ludzi dobrej woli będziemy starać się te plany realizować.

MAŁY KLUB - DUŻE AMBICJE - JESTEŚMY DLA WAS

Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie grający w piłkę nożną, ludzie grający w siatkówkę, ludzie grający w koszykówkę i ludzie grający w futbol amerykański