Skuteczność + dobra gra = zwycięstwo

Koziołki po zwycięstwie w Zawadzie podejmowały na swoim terenie sąsiada  ligowej tabeli drugi zespół lidera klasy A Naprzód Czyżowice. Podobnie jak tydzień temu nasz zespół dobrze "wszedł" w mecz od początku przejmując inicjatywę. Kilka ciekawych i szybkich akcji zasiało niepokój w defensywie gości. W 19 minucie Daniel Krawiec strzela celnie i obejmujemy prowadzenie. Po 11 minutach w zamieszaniu podbramkowym trafia Mateusz Zięć i prowadzimy 2:0. Czyżowice próbowały zagrażać nam głównie po stałych fragmentach gry, ale nasza defensywa i bramkarz nie dali się zaskoczyć. Druga połowa to znów ciekawe akcje Koziołków i próby zdobycia kontaktowego gola przez gości gównie po rzutach wolnych. Niestety w 56 minucie Naprzód właśnie po strzale z rzutu wolnego zdobywa kontaktowego gola. Próbowali oni gonić remis, ale już 6 minut później po składnym rozegraniu piłki dośrodkowanie Jakuba Raciborskiego na bramkę zamienia Łucjan Węglorz i ponownie mamy mecz pod kontrolą. Ostatnie 10 minut to bramki Radosława Hyły i Dawida Gieronia pieczętujące nasze zwycięstwo. Po dobrym i ciekawym meczu pewnie wygrywamy z Czyżowicami i czekamy na ostatni mecz jesieni z drugą drużyną Czarnych Nowa Wieś.