Trzy punkty dla Koziołków

Wreszcie. Po dobrych, ale niestety nie zakończonych zwycięstwem meczach udało się wreszcie połączyć jedno i drugie. Mecz z Gamowem to od początku zdecydowana przewaga naszego zespołu. W 8 minucie piękne "krzyżowe" podanie Mariana Bachrej i Daniel Krawiec nie daje szans bramkarzowi gości. 1:0. Trwa napór Koziołków, ale znów daje o sobie znać "choroba z ostatnich meczu" skuteczność. Kilka znakomitych okazji. bez efektu bramkowego. Do przerwy wynik nie ulega zmianie, prowadzimy 1:0. Początek drugiej odsłony to próba Gamowa aby doprowadzić do remisu. Trwa to jednak tylko kilka minut bez specjalnego zagrożenia. Powoli nasz zespół przejmuje inicjatywę. Akcje coraz groźniejsze i wreszcie w 65 minucie Marcin Dyrszka w polu karnym ucieka obrońcom i pakuje piłkę obok bezradnego bramkarza. 2:0. Dwie minuty później podobna akcja zakończona trzecią bramką. Jej autorem Łucjan Węglorz. W ostatnich minutach jeszcze 2-3 dobre okazje bramkowe Koziołków, ale wynik nie ulega zmianie. Pewne zwycięstwo Koziołków 3:0. W środę odrabiamy jesienne zaległości z Czyżowicami, zaś w niedzielę jedziemy do Markowic